Способи доставки

Безкоштовна доставка замовлень по Україні при замовленні оклярів на сумму більше ніж 200 гривень, та 25 гривень у випадку замовлення на меншу сумму ніж 200 гривень.

Доставка замовлень на склад у Вашому місті здійснюється кур’єрськими службами:

Наявність офісів даних служб Ви можете подивитися на їхніх сайтах чи дізнатися від наших менеджерів за телефоном +380 32 297 06 25.

Адресна доставка замовлень по Україні (адресна доставка до дверей):

Перевага такого способу доставки це – Ваше замовлення буде доставлено в звучний для Вас час та місце, яке зазначите під час оформлення замовлення. Вартість такого способу доставки в середньому до 70 грн. Сплачується окремо готівкою кур’єру.

Щоб отримати посилку, вам необхідно мати при собі оригінал паспорту чи водійське посвідчення, номер декларації (його вам буде відправлено на email чи на мобільний телефон через sms).

Також ви можете уточнити його від нашого менеджера. При отриманні товару обов’язково зверніть увагу на цілісність пакування. Якщо зовнішній вигляд посилки чи товару вас не влаштовує, ви маєте право зі співробітником кур’єрської служби скласти акт невідповідності.

Спосіб розрахунку:

Готівкою після доставки (післяплатою): Сплачуйте за ваше замовлення готівкою в офісі кур’єрської служби чи кур’єру під час отримання посилки. У такому випадку ви сплачуєте за замовлення та послуги з пересилання грошей під час отримання замовлення. Витрати: 1-2% від суми замовлення, сплата за оформлення та вартість доставки у наш офіс інтернет-магазину. Наш менеджер перед відправленням замовлення люб’язно проконсультує вас та надасть точнішу інформацію.

Сонцезахисні окуляри

br1

Лінзи

linzy

Оптичні оправи

  br2

 

Розчини

rastvori linzi